KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17409149
nr 1740 9149
Caroline Ramberg. Signerad, daterad 14, Stockholm. Olja på duk, 35x35, oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 17 november 2025
kl 19:46:51
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr
400 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
6
700 kr
7
800 kr
6